کسب‌وکارهای دیجیتالی و استارت‌آپ‌ها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برای استفاده از فرصت‌های برآمده از محیط پویا و پرشتاب فضای مجازی در دنیای امروزی لازم است تا سازمان ضمن داشتن شناختی مناسب از وضعیت بازار و فرصت‌های موجود در آن، سازمان به بررسی توانمندی‌ها و شایستگی‌های درونی خود نیز بپردازد تا بدین ترتیب بتواند الگوی مناسبی برای عرضه‌ی محصولات و خدمات دیجیتالی نوآورانه، برقراری ارتباط تعاملی با مشتریان و جامعه‌ی مخاطبان و ذی‌نفعان خود با حداقل هزینه و حداکثر دستاوردهای مالی و غیرمالی (نظیر ارتقای برند و تصویر کسب‌و‌کار در جامعه‌ و ذهن مخاطبان، افزایش دامنه و تنوع بازارهای فعالیت شرکت و ...) طراحی و  پیاده‌سازی نماید.

فلسفه‌ی وجودی و مأموریت بخش مشاوره‌ی کسب‌وکارهای دیجیتالی و استارت‌آپ‌ها در شرکت مهندسی مشاور حاسب سیستم، "ارزش‌آفرینی کسب‌وکاری و سازمانی با بهره‌گیری از ابزارهای محیط دیجیتال و فضای مجازی" است. ما در حاسب سیستم با تکیه بر توان کارشناسی و تجربیات قابل توجه متخصصان خود به مدیران سازمان‌ها و کسب و کارها کمک می‌کنیم تا به کشف، تحلیل و حل مسائل خود در تمامی زمینه‌های مرتبط با موضوع کسب‌وکار و سازمان دیجیتالی بپردازند.

مسائل سازماني با وجود مشابهت‌هايي که با هم دارند، براي هر مشتري داراي ويژگي‌هاي خاصي هستند که آن مسئله را در سازمان مشتري تبديل به يک مسئله‌ي خاص و يگانه مي‌کند. مسائل مرتبط با بازار، مشتریان، ذی‌نفعان و جامعه‌ی مخاطبان علاوه بر داشتن حساسیت ذاتی، به‌دلیل ارتباط مستقیم با شرايط خاص هر سازمان و شرايط روز محيط پيراموني کسب‌و‌کار دارای پیچیدگی بیش‌تری هستند. بنابراین حتی راه‌حل‌هاي استاندارد ذکر شده در ادبیات علوم مدیریت، رسانه و سایر حوزه‌های علمی مرتبط با موضوع ارزش‌آفرینی کسب‌وکاری و سازمانی با بهره‌گیری از ابزارهای محیط دیجیتال و فضای مجازی حتي براي يک سازمان مشخص هم در طول زمان هم ثابت و دائمي نيستند و همواره بايد براساس شرايط موجود و خاص سازمان، آن‌ها را به‌روزرساني يا سفارشي‌سازي کرد. در واقع نقش مشاور ایفای نقش مشاور امین کارفرما برای طراحی راه‌کارهای سفارشی‌سازی شده براساس نیازها و مسائل خاص هر سازمان و با بهره‌گیری حداکثری از مزیت‌های پدید آمده توسط محیط دیجیتال است.

خدمات ما در این حوزه‌ عبارتند از:

  • طراحی استراتژی دیجیتال و موبایل برای سازمان‌ها و کسب‌وکارها؛
  • طراحی، بهبود و توسعه‌ی مدل‌های کسب‌وکار دیجیتال؛
  • طراحی محصولات و خدمات دیجیتال؛
  • طراحی استراتژی بازاریابی / برندسازی دیجیتال؛
  • اجرای راه‌کارهای برندینگ، بازاریابی و تبلیغات در فضای مجازی؛
  • تحلیل کسب‌وکار (استراتژی / فرایندهای سازمانی) و طراحی راه‌کارهای دیجیتال و سیستم‌های اطلاعاتی.
©{2017} HasebSystem. All Rights Reserved. Designed By OmidJadidi

Search